O nas

Witaj właścicielu przydomowego ogrodu!

Za pomocą tego bloga będziemy Ci pomagać w urządzaniu zielonego otoczenia Twojego domu oraz w pielęgnacji roślin będących ozdobą, a także często praktyczną korzyścią dla Ciebie i Twoich bliskich. Dbanie o ogród wymaga sporo pracy. Dzieląc się nasza wiedzą, sprawimy, że tej pracy będzie mniej, a jej efekt z roku na rok coraz wspanialszy.

Zaopatrzeniem ogrodnictwa zajmujemy się już od 1991 roku. Naszymi głównymi klientami byli dotąd profesjonalni producenci oraz centra i sklepy ogrodnicze. Od kilku lat prowadzimy również internetową sprzedaż detaliczną. Jesteśmy dystrybutorem większości najważniejszych producentów środków do produkcji ogrodniczej.

Centrala firmy wraz z ogrodniczą hurtownią znajdują się w nowym obiekcie na terenie DCHRS S.A.(Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego) we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12H. Posiadamy też wyspecjalizowane salony i sklepy ogrodnicze we Wrocławiu (ul. Karmelkowa 66, ul. Obornicka 235-237) oraz Kaliszu (Niedźwiady 1B).

Posiadamy własne magazyny i środki transportu, dzięki czemu jesteśmy niezależni i konkurencyjni. W naszej ofercie znajdziesz m.in. nasiona i cebule, podłoża, środki do ochrony roślin, materiały do dezynsekcji i deratyzacji, sprzęt do podlewania i doświetlania, nawozy, folie i agrowłókniny, narzędzia i sprzęt ogrodniczy, a także akcesoria dla zwierząt.

Teraz podzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem, aby również Twój ogród wyglądał tak wspaniale, jak ogrody innych naszych klientów.

HORTICO S.A.
ul.Giełdowa 12H
52-437 Wrocław
tel. +48 71 334 03 50
Sklep internetowy: www.e-hortico.pl