W sklepie internetowym jest mnóstwo doradców

Zespół ekspertów sklepu ogrodniczego oraz hurtowni Hortico

W internetowych sklepach ogrodniczych z reguły znajdziesz dużo więcej produktów niż w zwykłych sklepach. Na przykład sklep e-hortico.pl prowadzony jest tak naprawdę z magazynu hurtowni ogrodniczej. Oznacza to, że sklep może korzystać bezpośrednio z zasobów i zapasów hurtowych.

To oznacza, że często możemy mieć dużo większe problemy z podjęciem decyzji o zakupie. Bo tak to już jest, że im większy wybór, tym trudniej się zdecydować co kupić. Na szczęście, tak jak już ostatnio o tym pisaliśmy, w takim sklepie ogrodniczym możesz skorzystać ze znacznie większej liczby informacji niż w zwykłym sklepie. Bezpośrednio możesz skorzystać z pomocy najlepszych ekspertów.

Już od prawie roku w sklepie e-hortico.pl możesz zadawać nawet najtrudniejsze pytania na temat swojego przydomowego ogrodu. Teraz pomoc zostanie rozszerzona. W jednym miejscu, w dolnym pasku sklepu ogrodniczego pojawią się odnośniki, które pomogą Ci dowiedzieć się jak wygląda proces zakupu, poczytać więcej o firmie oraz uzyskać porady i doradztwo na temat ogrodnictwa.

Informacje, pomoc, konto i o firmieZ okazji planowanego uruchomienia nowego sklepu internetowego, zespół ekspertów firmy Hortico SA, przygotował specjalny poradnik, ebook pt. “Twój Wspaniały Ogród”.

Twój Wspaniały Ogród

Publikacja ma ponad 80 stron A4 objętości i znajdziesz w niej ponad 20 interesujących artykułów oraz 30 odpowiedzi na pytania zadawane przez internautów. Ebooka bedzie można już wkrótce bezpłatnie pobrać na stronach nowego sklepu ogrodniczego.

W dobrym internetowym sklepie ogrodniczym to jednak nie wszystko. Jeśli chcesz być na bieżąco z pielęgnacją ogrodu, to możesz to sobie ułatwić zamawiając internetowy biuletyn. Jeżeli jesteś właścicielem przydomowego ogrodu, możesz to zrobić już teraz – kliknij tutaj.

One Comment

Leave a Comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *